ubezpieczenie nowego samochodu Skoda

Chcesz nabyć auto i od razu w salonie wykupić do niego ubezpieczenie? Škoda ci to umożliwia!

Poleć ten wpis

Producenci aut prześcigają się w wymyślaniu udogodnień dla swoich klientów i nie kończą się one na bogatej i dopasowanej do potrzeb ofercie samochodów. Coraz częstszą opcją do wykupienia w autoryzowanym salonie jest ubezpieczenie. Škoda wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje skorzystanie z pakietów ochronnych!

Dobry dealer zaproponuje ci optymalne rozwiązanie: niezawodny samochód i dobre ubezpieczenie. Škoda dba o swoich klientów!

Decydując się na zakup samochodu w salonie, możesz od razu wykupić ubezpieczenie. Škoda przede wszystkim jednak oferuje bogatą ofertę modeli. W zależności od tego, czy szukasz samochodu rodzinnego, biznesowego czy przeznaczonego do aktywnego stylu życia – z pewnością znajdziesz coś, co spełni twoje oczekiwania.

Różne modele Škody

Z bogatej oferty samochodów wybraliśmy przykładowe modele, które przedstawiają się ciekawie w swoich kategoriach:

  • Rapid – samochód rodzinny,
  • Superb – samochód biznesowy,
  • Karoq – SUV, samochód dla aktywnych.

Każdy z wymienionych modeli możesz przetestować podczas jazdy próbnej, którą umówisz w salonie. Co więcej, każde auto Škody kupisz razem z komfortowym pakietem ubezpieczeń.

Rapid – samochód rodzinny

Jest to samochód, który zapewnia komfortowe użytkowanie dla pięcioosobowej rodziny. Ponadto zdobył 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, czyli najwyższą z możliwych ocen. Posiada funkcjonalne wyposażenie (uchwyt na dużą butelkę, rozkładany podłokietnik z tyłu czy schowek na parasolkę), a także wygodne, sportowe fotele.

Superb – samochód biznesowy

To model elegancki i przestronny. Ma wbudowany silnik TSI, który zapewnia ekonomiczną i bezpieczną jazdę. Komplet poduszek powietrznych dla kierowcy, pasażera, ale również dla pasażerów z tyłu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto możesz wybierać felgi o rozmiarze 16 lub 19 cali i zdecydować, czy wolisz model w wykończeniu eleganckim czy sportowym.

Karoq – SUV dla aktywnych

To kompaktowy SUV o długości nadwozia 4,40 m. Eleganckie i przestronne wnętrze może być wyposażone w trzy osobne, tylne fotele. Model ten posiada bagażnik o pojemności do 588 litrów. Boczne nielakierowane listwy nie są tylko na pokaz, mają za zadanie chronić przed uszkodzeniami lakieru.

Komfortowe ubezpieczenie – Škoda oferuje ciekawą opcję dla samochodów z salonu!

Ubezpieczając swoje auto w salonie Škody, możesz skorzystać z pakietu diamentowego, który daje ci najszersze z możliwych ubezpieczeń. Pakiet ten obejmuje wszystkie fabrycznie zamontowane w samochodzie części, nie dotyczy jednak elementów i materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo z tego pakietu mogą skorzystać właściciele aut używanych (do dwóch lat), których przebieg nie przekracza 60 000 km. Pozostałe pakiety, które oferuje Škoda dla używanych modeli, to warianty platynowy, złoty i srebrny.