ubezpieczenie skoda - gdzie ubezpieczać auto

Chcesz wykupić dobre ubezpieczenie? ŠKODA oferuje promocyjne stawki ubezpieczenia na auto!

Poleć ten wpis

Kupujesz nowe auto z salonu i chcesz wykupić pełne ubezpieczenie? ŠKODA oferuje promocyjną stawkę ubezpieczeniową na wszystkie swoje modele. Sprawdź, kiedy możesz skorzystać z oferty i wykupić pakiety ubezpieczeniowe dla swojej ŠKODY.

Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie ŠKODY w UNIQUA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.?

Programem Pakiet Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy możesz objąć dowolny model marki ŠKODA, który:

  • jest kupiony wprost z salonu w Polsce,
  • jest używany (do 15 roku eksploatacji włącznie), ale pierwotnie został kupiony jako nowy, od polskiego Autoryzowanego Dealera,
  • jest kupiony jako nowy lub używany do piętnastego roku eksploatacji i sprowadzony zza granicy za pośrednictwem Autoryzowanego Dealera,
  • nowy i używany do ósmego roku eksploatacji sprowadzony importem prywatnym zza granicy.

Jeśli kupujesz ubezpieczenie ŠKODY wyjeżdżając wprost z salonu, możesz liczyć na szereg korzyści. Przykładowo, na wszystkie modele ŠKODY otrzymasz promocyjne stawki ubezpieczeniowe, a samą składkę możesz dołączyć do rat za leasing lub kredyt.

Jakie ubezpieczenie możesz wybrać dla swojego auta?

Aby mieć pewność, że dobrze wybierzesz ubezpieczenie ŠKODY, sprawdź najpierw, jaki masz wachlarz mozliwości w ramach ogólnego ubezpieczenia. Oprócz podstawowego ubezpieczenia OC, które musi wykupić każdy posiadacz auta, są jeszcze trzy nieobowiązkowe ubezpieczenia. Łącząc je ze sobą masz gwarancję, że nic nie zaskoczy cię w razie niespodziewanych i niemiłych okoliczności związanych z kolizją, uszkodzeniem lub awarią auta. Do nieobowiązkowych ubezpieczeń zaliczają się AC (autocasco), NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) i assistance.

Co zawiera Pakiet Volksvagen Serwis Ubezpieczeniowy?

W ramach tego pakietu możesz wybrać spośród atrakcyjnych propozycji. Należą do nich:

  • podstawowe ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie Mini Assistance Auto Plus24service,
  • ubezpieczenie Telefonicznej Asysty Prawnej,
  • ubezpieczenie Auto Casco,
  • ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Kierowców i Pasażerów pojazdów mechanicznych.

Szczegóły dotyczące każdego z powyższych ubezpieczeń znajdziesz w dokumencie OWU, czyli w Ogólnych Warunkach Umowy.

 

Co zyskujesz w przypadku wznowienia ubezpieczenia?

Najważniejsze jest to, że przedłużenie ubezpieczenia obowiązuje na używane auto do 15 roku eksploatacji. Z każdym rokiem nabywasz więcej bonusów i tak, po 3 latach bezszkodowej jazdy możesz starać się o uznanie maksymalnej zniżki. Obowiązuje to zarówno kierowców indywidualnych, jak i kierowców, którzy obsługują samochody firmowe. Wznowienie ubezpieczenia na ŠKODĘ wiąże się również z tym, że otrzymasz możliwość rozłożenia składki na 12 rat i dopasujesz ubezpieczenie do swoich potrzeb poprzez szeroki wybór opcji dodatkowych.