pakiety ubezpieczenia skody zakup u dilera

Czy producent samochodu może zaoferować dobre ubezpieczenie? Škoda, tak!

Poleć ten wpis

Decydując się na kupno auta z salonu, niejednokrotnie możesz skorzystać z dodatkowych udogodnień. Czasami będą to preferencyjne warunki finansowania samochodu lub dogodne warunki na ubezpieczenie. Škoda przedstawia korzystne pakiety ochrony dla aut nowych, jak i używanych! Sprawdź, co możesz wybrać w salonie Škody!

Samochód nowy czy używany – zawsze zyskasz komfortowe ubezpieczenie, Škoda to gwarantuje!

Škoda zapewnia, że ma preferencyjne warunki ubezpieczenia dla użytkowników modeli tej marki. Oznacza to, że zarówno dla nowego, jak i używanego samochodu możesz wykupić optymalne ubezpieczenie. Škoda oferuje nie tylko podstawową ochronę OC, ale również pakiety z polisami AC, assistance i NNW. Co więcej, jeśli zdarzy ci się stłuczka, w wyniku której zniszczy się jakaś część w samochodzie, dealer gwarantuje, że wszelkie naprawy przeprowadzi u Autoryzowanych Partnerów Škody, a części wymieni na nowe i oryginalne.

Cztery warianty na ubezpieczenie: Škoda daje możliwość wyboru pakietów

Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć swój nowy samochód już od momentu wyjazdu z salonu. Jednak, jeśli masz samochód używany, to i dla niego znajdzie się korzystne ubezpieczenie. Škoda oferuje cztery rodzaje wariantów dla aut w różnym wieku:

  • diamentowy,
  • platynowy,
  • złoty,
  • srebrny.

Dla nowego samochodu możesz wybrać pakiet diamentowy, czyli najszersze możliwe ubezpieczenie. Škoda gwarantuje w nim zakres ochrony porównywalny z tym, jaki daje gwarancja fabryczna auta. W tym pakiecie objęte ochroną zostają wszystkie fabrycznie zamontowane części z pominięciem elementów i materiałów eksploatacyjnych. Skorzystać z niego mogą właściciele samochodów nowych oraz używanych, których wiek nie przekroczył dwóch lat, a przebieg nie jest większy niż 60 000 km.

Warianty platynowy i złoty gwarantują ochronę elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (z wyłączeniem wyszczególnionych w umowie elementów). Oba pakiety są przeznaczone dla aut w różnym wieku i o innym przebiegu kilometrów. Pakiet srebrny jest przydzielony dla samochodów w wieku do 8 lat i przebiegu, który nie przekracza 200 000 km. Węższy zakres ochrony tego pakietu obejmuje trzy główne podzespoły: silnik z kołem zamachowym, automatyczne i manualne skrzynie biegów oraz układ przeniesienia napędu.