ubezpieczenie seat jakie wybrać

Miejski SEAT Mii – finansowanie i ubezpieczenie seata w kobiecym wydaniu!

Poleć ten wpis

SEAT Mii to auto stworzone z myślą o kobietach. Jest niewielkie, zwrotne, słowem – idealne, by zapuścić się nim w miasto. Zobacz, ile może wynosić miesięczna rata kredytu za ten model auta, i jakie ubezpieczenie seata wybrać, by w miejskiej dżungli czuć się nie tylko komfortowo, ale także bezpiecznie!

SEAT Mii – jak sfinansować zakup?

Jeśli poszukujesz sposobu na sfinansowanie wymarzonego pojazdu, zapoznaj się z opcją finansowania oferowaną przez producenta wybranego modelu samochodu. W przypadku SEAT-a Mii warto zapoznać się z ofertą Kredytu Moc Niskich Rat oferowanego przez SEAT FINANCIAL SERVICES. Szacunkową miesięczną ratę kredytu szybko i łatwo sprawdzisz w internetowym kalkulatorze kredytowym tej marki, a zależy ona on kilku zmiennych, np.

  • liczby rat, czyli okresu kredytu,
  • wysokości wkładu własnego (od 0% do 30% wartości pojazdu),
  • rocznego limitu kilometrów (od 10 tys. do 40 tys.).

Ubezpieczenie seata wliczone w ratę kredytu!

Jeśli nie masz gotówki na opłacenie wkładu własnego, a auto będzie służyło ci głównie do codziennej eksploatacji (a nie długich i częstych podróży), warto zdecydować się na kredyt 4-letni z zerowym wkładem własnym i z limitem kilometrów na przeciętnym poziomie np. 30 tys. km. W tym wypadku miesięczna rata kredytu wynosi 839 zł (dla SEAT-a Mii o wartości 43 700 zł, czyli w wersji podstawowej). Co więcej, finansując zakup samochodu kredytem oferowanym przez tego producenta, w pierwszym roku ubezpieczenie seata wliczone będzie w raty kredytu.

Jakie ubezpieczenie seata wybrać?

Warto postawić na pakiety! Podstawowe ubezpieczenie OC ubezpiecza cię jedynie na wypadek poniesienia konsekwencji szkód, które wyrządzisz innym uczestnikom ruchu drogowego. OC nie chroni cię jednak np. na wypadek kradzieży, aktu wandalizmu, awarii na trasie czy w sytuacji, w której uszczerbku na zdrowiu podczas korzystania z auta doznasz ty lub któryś z twoich pasażerów. Dlatego warto dobezpieczyć się, wybierając pakiet ubezpieczeniowy zawierający OC, AC i NNW. Z taką ochroną będziesz spać spokojnie! Kwestię ubezpieczenia seata wygodnie załatwisz u dealera, a rata ubezpieczeniowa zostanie wliczona w ratę kredytu.

Jeszcze bardziej kobieco!

Wśród modeli SEAT-a Mii znajdziesz także wersję by COSMOPOLITAN, stworzoną we współpracy producenta ze znanym, kobiecym magazynem. SEAT Mii by COSMOPOLITAN to wynik analizy potrzeb czytelniczek magazynu, które na jego łamach zostały zapytane o to, jaki powinien być idealny samochód dla nowoczesnej kobiety. Tak powstała jeszcze bardziej kobieca i stylowa wersja Mii. Auto zachwyca ręcznie wykonanymi elementami, np. przeszyciami na kierownicy, a także panoramicznym dachem.