zakup samochodu w kredycie – jaką opcję wybrać?

Zakup samochodu w kredycie – sprawdź, co ułatwi Ci to zadanie!

Poleć ten wpis

Planujesz zakup samochodu w kredycie? Sprawdź, jak zrobić, aby cały proces przebiegał sprawnie. Skorzystaj z pomocnego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu!

Zakup samochodu w kredycie w wyprzedaży rocznika!

Zbliża się koniec roku, czyli czas, w którym salony będą oferować swoim klientom wyprzedaże aktualnego rocznika. Jeśli szukasz nowego pojazdu dla siebie, jest to dobry moment na zakup samochodu w kredycie. Zyskasz nie tylko korzystną cenowo ofertę na bogato wyposażony samochód, ale skorzystasz również z przemyślanego i dopasowanego kredytu.

W czym pomoże kalkulator kredytowy?

Kalkulator kredytu samochodowego pomoże ci wybrać najbardziej dopasowaną opcję kredytową. Dzięki temu narzędziu zrobisz to nie wychodząc nawet z domu. Jedyne, czego potrzebujesz, to podłączenie do internetu, wybrany model samochodu i odrobina wolnego czasu. Kalkulatory każdego z kredytodawców mogą różnić się od siebie funkcjonalnościami. Volkswagen Financial Services oferuje Kredyt EasyDrive i dopasowany do niego kalkulator kredytowy.

Kalkulator kredytowy – jakie może mieć funkcjonalności?

Kalkulator Kredytu EasyDrive zawiera trzy rubryki, które możesz uzupełnić zgodnie ze swoimi preferencjami. Każda z nich ma swoje przedziały i wedle nich możesz obliczyć miesięczną ratę kredytu. Na kalkulator kredytowy składają się:

  • roczny limit kilometrów – wielkość, którą możesz ustawić w trzech wartościach: na 20, 30 lub 40 tys. kilometrów. Rata miesięczna wzrasta wraz ze zwiększającą się sumą przejechanych kilometrów.
  • Wkład własny, czyli kwota, którą wpłacasz na samym początku podpisania leasingu. Jest to bardzo elastyczny parametr, ponieważ zaczyna się od pułapu zerowego, czyli nie wpłacasz ani złotówki, a kończy się na wpłacie w wysokości 30%. Na kalkulatorze możesz modyfikować wielkość wpłaty własnej co 5%.
  • Liczba rat, która ściśle wiąże się czasem trwania kredytu. Do wyboru masz tutaj trzy opcje: 24 raty, 36 lub 48 rat. Przy comiesięcznej częstotliwości spłacania kredytu, raty będą obowiązywały kolejno przez: dwa, trzy lub cztery lata.

Kredyt zazwyczaj wiąże się również z innymi udogodnieniami. Volkswagen Financial Services oferuje pakiet ubezpieczeniowy w promocyjnej cenie, do tego minimum formalności i szybkie rozpatrzenie wniosku kredytowego.